Zeytinburnu Konut Projeleri

Büyükyalı İstanbul

İSTANBUL / ZEYTİNBURNU

Yepyeni Bir Hayat

Beyaz Park

İSTANBUL / ZEYTİNBURNU

Kentin her noktasına çok yakın!

Sur Yapı Topkapı Evleri

İSTANBUL / ZEYTİNBURNU

İstanbul’un Hayata Açılan Kapısı...

Yedi Mavi

İSTANBUL / ZEYTİNBURNU

İstanbul'un Yeni Hediyesi


Zeytinburnu Konut Projeleri Hakkında

İstunbal'un Avrupa Yakası ilçelerinden olan Zeytinburnu, doğusunda Fatih, kuzeydoğuda Eyüp, kuzeyinde Bayrampaşa, batısında Güngören, Bakırköy, kuzeybatısında Esenler, güneyinde ise Marmara Denizi'yle çevrilidir.

Lüks projenin de yer aldığı Zeytinburnu, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Zeytinburnu, prim yapması beklenen ilçelerdendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Zeytinburnu konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Zeytinburnu'ndaki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

ZEYTİNBURNU EV FİYATLARI

Zeytinburnu ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 423 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 65 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 340 bin TL'ye yükselmiştir.

ZEYTİNBURNU KİRA FİYATLARI

Zeytinburnu ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 480 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 317 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 829 TL seviyesine yükselmiştir.

ZEYTİNBURNU ULAŞIM

Zeytinburnu ilçesine, tramvay, İETT, özel halk otobüsleri ve dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır.