Sultangazi Konut Projeleri

Ekva Life

İSTANBUL / SULTANGAZİ

Hayal ettiğiniz huzurun adresi Ekva Life

Sima İstanbul

İSTANBUL / SULTANGAZİ

Sultangazi İlçesinin Yeni Projesiyle Huzur Sizi Çağırıyor

Cebeci Konakları 

İSTANBUL / SULTANGAZİ

İstanbul’un Orta Yerinde Yaşam…

Tem Point

İSTANBUL / SULTANGAZİ

Yeni Bir Yaşam Doğuyor

Hisar Residence

İSTANBUL / SULTANGAZİ

Hisar Residence fırsatlarını kaçırmayın...

Altunhan Residence

İSTANBUL / SULTANGAZİ

İstanbul’da Yepyeni, Yeşil Bir Yaşam...


Sultangazi Konut Projeleri Hakkında

İstunbal'un Avrupa Yakası ilçelerinden olan Sultangazi, 2008 yılında Gaziosmanpaşa'ya bağlı 14, Eyüp ve Esenler'e bağlı birer mahallenin katılımıyla kurulmuş bir ilçedir.

Lüks projenin de yer aldığı Sultangazi, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Sultangazi, prim yapması beklenen ilçelerdendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Sultangazi konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Sultangazi'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

SULTANGAZİ EV FİYATLARI

Sultangazi ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 283 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 60 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 230 bin TL'ye yükselmiştir.

SULTANGAZİ KİRA FİYATLARI

Sultangazi ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 320 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 217 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle 907 TL seviyesine yükselmiştir.

SULTANGAZİ ULAŞIM

Sultangazi ilçesine, tramvay, İETT, özel halk otobüsleri ve dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır.