Şile Konut Projeleri

firsat

Colorist Şile

İSTANBUL / ŞİLE

Çocuğunuza Mutlu Bir Yaşam Hediye Edin

Green Village

İSTANBUL / ŞİLE

Hak ettiğiniz yeni bir hayat...

Green Village Şile 2

İSTANBUL / ŞİLE

Doğa Sizi Çağırıyor!...

Farmhouse Şile

İSTANBUL / ŞİLE

Yeşille mavinin her tonu Farmhouse'ta...

Kilia Şile Konakları

İSTANBUL / ŞİLE

Geniş bir hayat sizi bekliyor


Şile Konut Projeleri Hakkında

Şile, Karadeniz kıyısında Marmara Bölgesi'nin kuzey doğusunda, doğuda Kandıra, güneydoğuda Derince ve Körfez, güneyde Pendik ve Gebze, güneybatıda Çekmeköy, batıda ise Beykoz ile çevrili İstanbul'un ilçesidir. Şile, İstanbul'un yoğunluğundan kaçmak isteyenlerin sık tercih ettiği bir ilçedir.

Birçok lüks projenin yer aldığı Şile, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan birçok yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Şile, İstanbul'un yüzde 40 - 50 prim yapan ilçelerinden biri olmuştur.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Şile konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Şile'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

ŞİLE EV FİYATLARI

Şile ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 265 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 78 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle 285 bin TL'ye yükselmiştir.

ŞİLE KİRA FİYATLARI

Şile ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 404 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 248 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 250 TL'ye ulaşmıştır.

ŞİLE ULAŞIM

İstanbul'a 60 kilometre uzaklıkta bulunan Şile'ye, İstanbul Avrupa Yakası'ndan Fatih Sultan Köprüsü'nden geçerek Ümraniye - Şile çıkış noktasından geçerek Ömerli istikametinde yeni Şile Yolu'ndan devam ederek varılmaktadır. İETT ve özel halk otobüsleri de Şile güzergahında çalışan hatları da mevcuttur.