Sarıyer Konut Projeleri

Projede Fırsat Çadırı

E-5 YANYOL / AVCILAR LİSESİ YANI

Ev Alırken En Avantajlı Yol

Ağaoğlu Maslak 1453

İSTANBUL / SARIYER

Eşsiz tasarım eşsiz yaşam

Vadi Koru

İSTANBUL / SARIYER

Doğanın ortasında Şehirli Bir Yaşam...

Seba Flats Cendere

İSTANBUL / SARIYER

Lüksün Kapıları Aralanıyor

Avangart İstanbul

İSTANBUL / SARIYER

Seyrantepe'ye Gül Proje İmzası

Panaroma Suites by KLK

İSTANBUL / SARIYER

Herşeyin Düşünüldüğü Bir Dünya

Tarabya Life

İSTANBUL / SARIYER

Her Anı Dolu Dolu Yaşamak İçin ...

Seba Carina Tarabya

İSTANBUL / SARIYER

Lüksün Konforla Birleştiği Nokta


Sarıyer Konut Projeleri Hakkında

İstunbal'un Avrupa Yakası'ndaki ilçelerinden Sarıyer, güneyde Beşiktaş, güneybatıda Kağıthane ve batıda Eyüp ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir.

Lüks projenin yer aldığı Sarıyer, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Sarıyer, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Sarıyer konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Sarıyer'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

SARIYER EV FİYATLARI

Sarıyer ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 420 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 166 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 864 bin TL'ye yükselmiştir.

SARIYER KİRA FİYATLARI

Sarıyer ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 508 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 498 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle 3 bin 30 TL seviyesine yükselmiştir.

SARIYER ULAŞIM

Sarıyer ilçesine çevre ilçelerden çok sayıda İETT ve özel halk otobüs hattı mevcuttur. Ayrıca Sarıyer'e dolmuş ya da denizyolu ile de ulaşılabilmektedir.