Marmara Kule Temsilcisi Sizi Arasın
Marmara Kule

Marmara Kule

Gizer İnşaat
İSTANBUL / KARTAL
Marmara Kule Temsilcisi Sizi Arasın
Marmara Kule kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Marmara Kule PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Gizer ve Yasin Işık İnşaat tarafından Kartal aksında, 38 bin 270 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen Marmara Kule, Kartal’ın en güzel ve ikonik yapılarından biri.

 Adalar manzarasına hakim olan Marmara Kule, Home Ofis ve ofis kullanımına yönelik tasarlanan ideal bir proje. Kullanıcılarının rahat ve konforu için her ayrıntının özenle düşüldüğü Marmara Kule projesinde, daha ferah iç mekanlar için tavan yüksekliği üç metre olarak tasarlandı. Proje, 6.503 metrekare arsa üzerinde ve 32 katlı tek kule olarak yükseliyor.

İş ve sosyal hayatı buluşturan Marmara Kule projesi, home ofis ve ofis kullanıcılarının yoğun iş hayatı ve günlük tempo sırasında da zamanlarını daha keyifli geçirecekleri donatılara da yer vermiş. Proje, 246 home-ofis ve ofis olarak planlanan ve büyüklüğü, 67 ila 167 metrekare arasında değişen farklı tip dairelerden oluşuyor.

Kullanıcıların rahatı için bina içinde her türlü donanım ve çevre düzenlemesine yer verilen projede, kullanıcılara ulaşım avantajı da sunuluyor. Anadolu yakasında merkezi noktada yükselen Marmara Kule projesi; havayolu, metro durağı, denizyolu ve raylı sistem gibi bütün ulaşım akslarına yakın mesafede yer alıyor.

Projenin kullanıcılarına yönelik hizmetleri arasında; fitness merkezi, güneşlenme terası, dinlenme alanları, güvenlik  kameralı güvenlik,  kapalı otopark,  kreş, açılır-kapanır yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Marmara Kule Projesi ve Fiyat Listesi