Kurtköy Konut Projeleri

Panorama Hill

İSTANBUL / PENDİK

Hayallerinizdeki mutlulukla tanışma vakti

Wroof Kurtköy

İSTANBUL / PENDİK

Hemen Teslim!

DNZ Kurtköy

İSTANBUL / PENDİK

DNZ Kurtköy; Aileniz İçin...

Work Square

İSTANBUL / PENDİK

Uygun Fiyat Kayrlı Yatırım

Avlu Kurtköy

İSTANBUL / PENDİK

Yaşam Güzelliklerini Avlusunda Topluyor!

Lens İstanbul

İSTANBUL / PENDİK

Bu Fırsatı İsteseniz de Kaçıramazsınız!

Arwen Merlin

İSTANBUL / PENDİK

İş ile Yaşamı Birleştiren Proje...

Park Planet

İSTANBUL / PENDİK

Hayalden Öte İhtiyacınız Olan Bir Yaşam

Optimum Gardens

İSTANBUL / PENDİK

Kurtköy'de Keyifli Bir Yaşam Başlıyor

Erguvan Premium

İSTANBUL / PENDİK

Kurtköy'de Teknopark'ın Tek Komşusu...

360 Kurtköy

İSTANBUL / PENDİK

Kurtköy'ün en büyük yaşanabilir projesi


Kurtköy Konut Projeleri Hakkında

İstanul'un Pendik ilçesine bağlı bir mahalle olan Kurtköy, bölgede yapımı tamamlanan ve devam eden birçok lüks konut projesiyle adından söz ettirmiştir. Son yıllardaki inşaat projesi yatırımlarıyla prim yapan Kurtköy'de yeni yaşam alanları oluşmuştur.

Kuzeybatısında bulunan Aydos Dağı eteklerine kurulan Kurtköy, doğa ile iç içe modern ve estetiğin ön planda tutulan lüks projelere ev sahipliği yapmaktadır.

Sınırları içinde eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra devlet kurumları da bulunan Kurköy'e ulaşım da İETT ve ÖHO hatları, 16K Kadıköy-Kurtköy-Yenişehir, 16KH Kadıköy-Pendik Marmara Üniversitesi Hastanesi-Kurtköy-Yenişehir, 16S Uzunçayır Metrobüs-Kozyatağı-Kurtköy-Sabiha Gökçen Havalimanı, E-3 4. Levent-Metro-TEM-Sabiha Gökçen Havalimanı, E-10 Kadıköy-Kurtköy-Sabiha Gökçen Havalimanı, E-9 Bostancı-Kurtköy-Sabiha Gökçen Havalimanı, 132P Kartal-Kurtköy-Sultanbeyli-Veysel Karani Mahallesi, 132 Kartal-Kurtköy-Akfırat, 133GP Kartal-Kurtköy-Göçbeyli, 131H Hilal Konutları-Tepeüstü, KM25 Yenişehir-Çınardere-Kartal Metro-Cevizli, 132K Yenişehir-Velibaba-Çınardere-Pendik-Kartal, 132A Çamlık-Kartal, 16C Hilal Konutları-E5-Kadıköy, 16Z Çamlık-E5-Kadıköy, KM21 Hilal Konutları-Kartal Metro, 122H 4. Levent-Metro-Sultanbeyli-Kurtköy-Sabiha Gökçen Havalimanı, 133Ü Sabancı Üniversitesi-Yenişehir-Kurtköy-Kartal Metro, 132D Kurtdoğmuş-Ballıca-Kurtköy-Pendik-Kartal, 132E Emirli-Kurnaköy-Kurtköy-Pendik-Kartal, 132B Akfırat Evleri-Kurtköy-Kartal, 132H Pendik YHT-Kurtköy-Sabiha Gökçen Havalimanı, KM28 Okan Üniversitesi-Kurtköy-Kartal Metro-Cevizli gibi hatlarla sağlanmaktadır.