Güngören Konut Projeleri

Real Merter

İSTANBUL / GÜNGÖREN

Real Merter; Merter’in Yeni Yüzü!

Platform Merter Suites

İSTANBUL / GÜNGÖREN

Otel Konforuyla Ev Huzuru


Güngören Konut Projeleri Hakkında

İstunbal'un Avrupa Yakası'ndaki ilçelerinden Güngören, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komşudur.

Lüks projenin yer aldığı Güngören, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Güngören, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Güngören konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Güngören'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

GÜNGÖREN EV FİYATLARI

Güngören ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 286 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 71 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 274 bin TL'ye yükselmiştir.

GÜNGÖREN KİRA FİYATLARI

Güngören ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 308 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 324 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 320 TL seviyesine yükselmiştir.

GÜNGÖREN ULAŞIM

Güngören ilçesine çevre ilçelerden çok sayıda İETT ve özel halk otobüs hattı mevcuttur. Ayrıca Güngören'e metro ve minibüslerle de ulaşmak mümkündür.