Gaziosmanpaşa Konut Projeleri

Venezia Mega Konutları

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Gaziosmanpaşa'da Venedik hayatını yaşama imkanı!

Pashacity

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Şehrin Kalbinde Olmak Ayrıcalıktır

TEM Avrasya Konutları

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

İş ve Yaşamın Merkezinde

Seçkinler Safir Evleri

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Finans Merkezinde Seçkin Bir Yaşam

Sur Yapı Vitrin

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

İstanbul’da Vitrin’e Çıkmanın Yolu Çok

We Haliç

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

İstanbul'un Tam Merkezi...

Essenora

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Şehrin İçinde Müstakil Bir Hayat

For İstanbul

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Gaziosmanpaşa'da Kentsel Dönüşümün İncisi


Gaziosmanpaşa Konut Projeleri Hakkında

İstunbal'un Avrupa Yakası'ndaki ilçelerinden Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komşudur.

Lüks projenin yer aldığı Gaziosmanpaşa, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Gaziosmanpaşa, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Gaziosmanpaşa konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Gaziosmanpaşa'daki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

GAZİOSMANPAŞA EV FİYATLARI

Gaziosmanpaşa ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 311 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 63 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 259 bin TL'ye yükselmiştir.

GAZİOSMANPAŞA KİRA FİYATLARI

Gaziosmanpaşa ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 492 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 207 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 220 TL seviyesine yükselmiştir.

GAZİOSMANPAŞA ULAŞIM

Gaziosmanpaşa ilçesine çevre ilçelerden çok sayıda İETT ve özel halk otobüs hattı mevcuttur. Ayrıca Gaziosmanpaşa'ya metro ve minibüslerle de ulaşmak mümkündür.