Eyüp Konut Projeleri

firsat

Yeni Nesil Eyüp

İSTANBUL / EYÜP

Yaşam Alanına Farklı Bir Tanım!

firsat

Kemerlife 23

İSTANBUL / EYÜP

Hem yeşil, hem şehir

firsat

İz Evler

İSTANBUL / EYÜP

Gürültüden Uzak, Doğaya Komşu

Nova Suites Eyüp

İSTANBUL / EYÜP

Nova Suites Eyüp

Larus Loft

İSTANBUL / EYÜP

Ferah bir yaşam Larus Loft

Elmas Teras Kemerburgaz

İSTANBUL / EYÜP

Şehre de Yakınsınız Doğaya da

Hisar Panorama

İSTANBUL / EYÜP

Hisar Panorama'da hayatın içindesiniz

Hava Kent Akpınar

İSTANBUL / EYÜP

Konuttan öte bir yaşam

5.Levent

İSTANBUL / EYÜP

İyi Bir Yaşam İçin Daha Fazlası


Eyüp Konut Projeleri Hakkında

İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki gözde ilçelerinden biri olan Eyüp, doğuda Sarıyer, güneydoğuda Kâğıthane ve Beyoğlu, güneyde Gaziosmanpaşa, Fatih ve Sultangazi, güneybatıda Başakşehir ve batıda Arnavutköy ilçelerine komşudur.

Lüks projenin yer aldığı Eyüp, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Eyüp, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Eyüp konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Eyüp'teki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

EYÜP EV FİYATLARI

Eyüp ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 97 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 151 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 298 bin TL'ye yükselmiştir.

EYÜP KİRA FİYATLARI

Eyüp ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 335 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 466 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle 2 bin 100 TL seviyesine yükselmiştir.

EYÜP ULAŞIM

Eyüp ilçesine çevre ilçelerden çok sayıda İETT ve özel halk otobüs hattı mevcuttur. Ayrıca Eyüp'e minibüslerle de ulaşmak mümkündür.