Esenler Konut Projeleri

Cevizli Bahçe Konutları

İSTANBUL / ESENLER

Huzurlu bir hayat sizleri bekliyor

Esenler Emlak Konutları

İSTANBUL / ESENLER

Ev almak artık çok kolay

Azizistan

İSTANBUL / ESENLER

Huzurlu Bir Yaşam...

Ömür İstanbul

İSTANBUL / ESENLER

Ömür İstanbul


Esenler Konut Projeleri Hakkında

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa Yakası'ndaki gözde ilçelerinden biridir. Büyükçekmece ilçesi doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy, güneyinde ise Marmara Denizi'yle çevrilidir.

Lüks projenin yer aldığı Esenler, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Esenler, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Esenler konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Esenler'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

ESENLER EV FİYATLARI

Esenler ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 206 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 86 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 263 bin TL'ye yükselmiştir.

ESENLER KİRA FİYATLARI

Esenler ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 302 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 290 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 165 TL seviyesine yükselmiştir.

ESENLER ULAŞIM

Esenler ilçesine çevre ilçelerden çok sayıda İETT ve özel halk otobüs hattı mevcuttur. Ayrıca Esenler'e raylı(metro) sistemle de mümkündür.