Elexia Topkapı Temsilcisi Sizi Arasın
Elexia Topkapı

Elexia Topkapı

Yeşil GYO
İSTANBUL / FATİH
Elexia Topkapı Temsilcisi Sizi Arasın
Elexia Topkapı kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Elexia Topkapı PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Özgün projeler geliştirerek son teknolojinin eseri, depreme dayanıklı malzeme ve sistemlerle yeni yerleşim merkezleri inşa etmeyi misyon edinmiş Yeşil GYO tarafından İstanbul'un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı'da inşa edilen Elexia Topkapı, yaklaşık 30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 400 adet rezidans daire tipleri ile birçok ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlanmış Elexia Topkapı, her detayı ile huzurlu ve seçkin bir alternatif sunuyor.

Kalitenin ön planda tutulduğu sade ve doğal malzemeler kullanılarak tasarım ve yaşamın birlikte bir bütün olarak sürdürülebilir ve uzun ömürlü olması hedeflenen Elexia Topkapı projesi, ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

Mükemmel deniz, tarihi yarımada ve sur manzaralarına sahip bir noktada, E-5 karayoluna cepheli, Cevizlibağ’da tramvay ve metrobüs hatlarının kesiştiği noktaya 100 metre, metroya yürüme mesafesinde, Marmaray ve Avrasya Tüneli ile Anadolu yakasını Avrupa‘ya bağlayan Yenikapı’ya sadece 2 kilometrelik mesafede yer alan Elexia Topkapı projesi, estetiği ve konforu bir arada sunuyor.

Güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kafe gibi kusursuz teknik donatıları ile hayatınızı kolaylaştıracak Elexia Topkapı projesi, sosyal alanları, açık yüzme havuzu gibi donatılarla da hayatınıza renk katacak.

Elexia Topkapı Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Yeşil GYO Öğrenci Yurdu Projesi Nerede?

Yeşil GYO Öğrenci Yurdu Fiyat Listesi

Yeşil GYO Öğrenci Yurdu Projesi Teslim Tarihi

Fatih'te Özel Yatırım Fırsatı; Yeşil GYO Öğrenci Yurdu