Büyükçekmece Konut Projeleri

Projede Fırsat

Liv Büyükçekmece

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

Liv Büyükçekmece; Büyükçekmece'ye Yeni Bir Soluk Geliyor...

PEARL OF İSTANBUL

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

Pearl of İstanbul

MCG Panaroma Muratçeşme

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

Kalite ile İşçiliğin Birleştiği Yaşam

Lavinya Marmara

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

A+ Yaşam'a Hazırmısınız ?

Projede Fırsat

Demir La Vida

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

Demir lavida

Büyükçekmece Konut Projeleri Hakkında

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa Yakası'ndaki gözde ilçelerinden biridir. Büyükçekmece ilçesi doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy, güneyinde ise Marmara Denizi'yle çevrilidir.

Lüks projenin yer aldığı Büyükçekmece, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Büyükçekmece, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Büyükçekmece konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Büyükçekmece'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

BÜYÜKÇEKMECE EV FİYATLARI

Büyükçekmece ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 330 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 61 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 262 bin TL'ye yükselmiştir.

BÜYÜKÇEKMECE KİRA FİYATLARI

Büyükçekmece ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 395 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 214 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 100 TL civarıdır.

BÜYÜKÇEKMECE ULAŞIM

Büyükçekmece ilçesine İETT ve Özel Halk Otobüsleri'nin ve İDO'ya bağlı deniz otobüsleri ile ulaşmak mümkündür.