Beşiktaş Konut Projeleri

Ferko Signature

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

Levent'e Ferko imzası...

LeventLIFE Residence

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

Seçkin Bir Yaşama Hoşgeldiniz!

Elysium Apartments Lale

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

8 Benzersiz Hayat

yooistanbul

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul’un Kalbinde Ayrıcalıklı Bir Yaşam

Wen Levent Residence

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

Şehrin Merkezinde Konforun İçinde…

Çiftçi Towers

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul kadar eşsiz bir yaşam...


Beşiktaş Konut Kredileri Hakkında

Beşiktaş, İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki en gözde ilçelerinden biridir. Boğazın Rumeli yakasında yer alan Beşiktaş ilçesi, batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle çevrilidir.


Lüks projenin yer aldığı Beşiktaş, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Beşiktaş, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Beşiktaş konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Beşiktaş'taki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

BEŞİKTAŞ EV FİYATLARI

Beşiktaş ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 436 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 202 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 1 milyon TL'ye yükselmiştir.

BEŞİKTAŞ KİRA FİYATLARI

Beşiktaş ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 437 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 707 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle 3 bin 800 TL'ye ulaşmıştır.

BEŞİKTAŞ ULAŞIM

Birçok devlet kurumunun yanı sıra eğitim ve sağlık gibi donatılara ev sahipliği yapan Beşiktaş ilçesine ulaşım ağı da çok geniştir. Beşiktaş'a birçok ilçeden İETT, özel halk otobüsü, raylı sistem ve denizyolu ile ulaşım mümkündür.