Bayrampaşa Konut Projeleri

Hayat Tepe Suites

İSTANBUL / BAYRAMPAŞA

Hayat Tepe Suites

Mon Reve Eyüp

İSTANBUL / BAYRAMPAŞA

Doğasında Mutluluk Var

Sultans Residence

İSTANBUL / BAYRAMPAŞA

İstediğiniz Yaşam Burada Başlıyor

Pashador Bayrampaşa

İSTANBUL / BAYRAMPAŞA

Pashador Bayrampaşa Ulaşılabilir Lüks


Bayrampaşa Konut Projeleri Hakkında

Bayrampaşa, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan ilçelerindendir. Bayrampaşa ilçesi kuzeyde Gaziosmanpaşa, doğuda Eyüp, güneyde Zeytinburnu, batıda Esenler ile çevrilidir.

Lüks projenin yer aldığı Bayrampaşa, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan birçok yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Bayrampaşa, değerine değer katan ilçelerinden biri olmuştur.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Bayrampaşa konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Bayrampaşa'daki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

BAYRAMPAŞA EV FİYATLARI

Bayrampaşa ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 285 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 79 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle 304 bin TL'ye yükselmiştir.

BAYRAMPAŞA KİRA FİYATLARI

Bayrampaşa ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 492 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 620 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 480 TL'ye ulaşmıştır.

BAYRAMPAŞA ULAŞIM

Birçok devlet kurumunun yanı sıra eğitim ve sağlık gibi donatılara ev sahipliği yapan Bayrampaşa ilçesine ulaşım ağı da çok geniştir. Bayrampaşa'ya çevre ilçelerden İETT, özel halk otobüsleri ve minibüslerin yanı sıra metro ile de ulaşım sağlanmaktadır.