Bahçelievler Konut Projeleri

Karat 34

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Yatırımlarınıza Değer Katın

MOD Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

MOD Bahçelievler; Huzurlu ve Konforlu Yaşam Alanı

AB Yaşam Evleri

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Mimarisiyle Dikkat Çeken Proje

Luxera Yenibosna

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Yenibosna'nın Çehresi Değişiyor

Pırlanta Evleri

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Hayatın Merkezinde...

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Ev Sahibi olmak mı Nef Sahibi olmak mı?

Prime İstanbul

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Prime İstanbul'da Yerinizi Ayırtın

Greenist

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Uzaklara Gitmeden Doğayla İç İçe


Bahçelievler Konut Projeleri Hakkında

İstanbul'un Avrupa Yakası ilçelerinden Bahçelievler, güneyden Bakırköy, batıdan Küçükçekmece, kuzeyden Bağcılar ve doğudan Güngören'le çevrilidir. İstanbul'un en genç ilçelerinden biri olan Bahçelievler, eğitim ve sağlık gibi kurumların çok olduğu bir ilçedir.

Birçok lüks projenin yer aldığı Bahçelievler, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan birçok yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Bahçelievler, değerine değer katmıştır.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Bahçelievler konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Bahçelievler'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

BAHÇELİEVLER EV FİYATLARI

Bahçelievler ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 286 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 72 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle 278 bin TL'ye yükselmiştir.

BAHÇELİEVLER KİRA FİYATLARI

Bahçelievler ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 302 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 326 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle bin 311 TL'ye ulaşmıştır.

BAHÇELİEVLER ULAŞIM

Bahçelievler, İstanbul'un ulaşımı en kolay ilçelerinden biridir. Çevre ilçelerden çok sayıda İETT ve özel halk otobüsünün yanı sıra minibüslerle de ulaşmanın mümkün olduğu de Bahçelievler'e metro ve metrobüsle rahat bir şekilde ulaşım sağlanmabilmektedir.