Arnavutköy Konut Projeleri

Soyak Konforia

İSTANBUL / ARNAVUTKÖY

Yıllar Sonka "Keşke" Denememek İçin

Golden Tulips

İSTANBUL / KARTAL

Kartal’ın merkezinde iş ve yaşam buluştu!

Arnavutköy Konut Projeleri Hakkında

İstanbul'un Avrupa Yakası ilçelerinden Arnavutköy, doğusunda Eyüp, güneydoğusunda Başakşehir ve Esenyurt, güneyinde Büyükçekmece ve batısında Çatalca ilçelerine komşudur. Kuzeyden Karadeniz'e kıyısı da bulunan Arnavutköy, Durusu Gölü'nün doğu, Küçükçekmece Gölü'nün kuzey ve Büyükçekmece Gölü'nün kuzeydoğu kıyıları ilçe sınırlarındadır.

Birçok lüks projenin yer aldığı Arnavutköy, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan birçok yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Arnavutköy, İstanbul'un yüzde 40 - 50 prim yapan ilçelerinden biri olmuştur.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Arnavutköy konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Arnavutköy'deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

ARNAVUTKÖY EV FİYATLARI

Arnavutköy ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 231 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 58 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle 192 bin TL'ye yükselmiştir.

ARNAVUTKÖY KİRA FİYATLARI

Arnavutköy ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 206 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 244 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle 750 TL'ye ulaşmıştır.

ARNAVUTKÖY ULAŞIM

Şehrin merkezi noktalarına uzak sayılabilecek bir konumda yer alan Arnavutköy, Fatih-Eminönü aksına yaklaşık 30, Mecidiyeköy-Levent'e ise 35 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Arnavutköy'e ulaşım İETT 36HT, 36Bİ, 36B, HT18, 36AY, 336, 336M, 36AS, 48K hatları ile özel halk otobüsü 366H, 336A, 418 hatları ile sağlanabilmektedir. Yine Edirnekapı'dan Sultangazi tramvayı kullanıp son duraktan sonra aktarma yapıldığında 15 - 20 dakika içinde Arnavutköy'e ulaşılabilir. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden ulaşmak için de Odayeri kavşağından ya da Fenertepe kavşağaından çıkarak Arnavutköy'e gidilebilmektedir.