Beyoğlu Konut Projeleri

Piyalepaşa İstanbul

İSTANBUL / BEYOĞLU

Şehrin Kalbinde Özlenen Semt Hayatı!

Nef Sütlüce

İSTANBUL / BEYOĞLU

Tarihi Üslup, Modern İçerik Nef Sütlüce

Ofton Beyoğlu

İSTANBUL / BEYOĞLU

Hayatı Ofton Beyoğlu'da Yaşa

Elexia Dolapdere

İSTANBUL / BEYOĞLU

Dolapdere'de Yeni Bir Yaşam

Taksim 360

İSTANBUL / BEYOĞLU

Kentin Merkezinde Prestiji Yaşamak İçin...


Beyoğlu Konut Projeleri Hakkında

Beyoğlu, İstanbul’un Avrupa Yakası'ndaki en gözde ilçelerinden biridir. Beyoğlu ilçesini kuzeyden Şişli İlçesi, doğudan Beşiktaş İlçesi ve İstanbul Boğazı, kuzeybatıdan Kağıthane ve Eyüp ilçeleri, güneyden Haliç çevrilidir.

Lüks projenin yer aldığı Beyoğlu, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Beyoğlu, değerine değer katan ilçelerindendir.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Beyoğlu konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Beyoğlu'ndaki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

BEYOĞLU EV FİYATLARI

Beyoğlu ev fiyatları, 2+1 daireler ve son 12 yıl ölçü alındığında yüzde 204 oranında artış göstermiştir. 2003 yılında 660 bin TL olan bir konut, günümüz itibariyle ortalama 426 bin TL'ye yükselmiştir.

BEYOĞLU KİRA FİYATLARI

Beyoğlu ilçesinde ev kiraları da yine 2+1 daireler ve son 12 yıl baz alındığında yüzde 383 oranında artmıştır. Buna göre 2003 yılında ortalama 242 TL civarı olan kira fiyatları, 2016 itibariyle 3 bin 200 TL'ye ulaşmıştır.

BEYOĞLU ULAŞIM

İstanbul’un merkezi sayılabilecek olan Beyoğlu'na ulaşım metro, tramvay, İETT ve özel halk otobüslerinin yanı sıra dolmuşlarla sağlanmaktadır.